Bohaté boa - krůtí peří 60 g délka 1,8 m 10 zelená sv., 1 ks

Počet obrázků v galerii: 6

Bohaté boa - krůtí peří 60 g délka 1,8 m

Vyberte variantu:
Kód zboží: ST690848
Cena bez DPH: 195,20 Kč
Cena s DPH: 236,19 Kč
Dostupnost: skladem v extérním skladu
stav k
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Varianty

Popis Bohaté boa - krůtí peří 60 g délka 1,8 m 10 zelená sv., 1 ks

Boa je vyrobeno z pravého krůtího peří. Lze jej ovinout kolem krku nebo elegantně přehodit přes ramena. Převážně se využívá jako oděvní doplněk k šatům nebo karnevalovým kostýmům. Na našem specializovaném webu, který je plný návodů zdarma, naleznete inspirativní návod na náramek s labutěnkou. Boa je z obou stran zakončeno očkem z provázků. Z boa může mírně vypadávat peří, proto doporučujeme při prvním použití jemně protřepat. Toto není důvod k reklamaci.Pokud byste chtěli peří prát, doporučujeme ručně opatrně propláchnout šampónem na vlasy a vysušit nepříliš horkým vzduchem. Pokud by některý ze zákazníků pral boa v agresivním pracím prostředku a sušil horkým vzduchem, čímž by došlo k poškození výrobku, nebude reklamace uznána. [Barvy v mixu se mohou lišit dle aktuální skladové zásoby.]
 • Délka: 1,8 m
 • Hmotnost: 60 g
Materiál: peří 100%


Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Bohaté boa - krůtí peří 60 g délka 1,8 m 10 zelená sv., 1 ks

  Máte s tímto produktem Bohaté boa - krůtí peří 60 g délka 1,8 m 10 zelená sv., 1 ks nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Bohaté boa - krůtí peří 60 g délka 1,8 m 10 zelená sv., 1 ks koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetsedm např. (58, 62, 43, apod.)