Dřevěné korálky medvídek, srdce, motýl 4 mix barev motýl, 10 ks

Dřevěné korálky medvídek, srdce, motýl

Vyberte variantu:
Kód zboží: ST200012
Dostupnost: skladem v extérním skladu
stav k

Varianty

Popis Dřevěné korálky medvídek, srdce, motýl 4 mix barev motýl, 10 ks

Barevný mix dřevěných korálků potěší nejen korálkářky, ale i děti. Detaily mají zvýrazněné potiskem. Jejich velikou výhodou je lehký materiál. Dají se skvěle kombinovat s dalšími dřevěnými korálky, s kulatými, s disky apod. Můžete je navlékat na lanko nebo pruženku či silon. Děti si mohou sami navléci jednoduchý náramek z pruženky. Korálky s motivem motýla mají jednostranný potisk, ostatní korálky jsou oboustranné.
  • Rozměry: č. 1: 20 x 25 x 6 mm
  • Rozměry: č. 3: 18 x 25 x 6 mm
  • Rozměry: č. 4: 18 x 24 x 6 mm
  • Průvlek: 1,5 mm
  • Lakované
Materiál: dřevo

Vaše názory Dřevěné korálky medvídek, srdce, motýl 4 mix barev motýl, 10 ks

Máte s tímto produktem Dřevěné korálky medvídek, srdce, motýl 4 mix barev motýl, 10 ks nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Dřevěné korálky medvídek, srdce, motýl 4 mix barev motýl, 10 ks koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)