Týdenní diář A5 ECO Lavender

Týdenní diář A5 ECO Lavender

Kód zboží: 150477
Cena bez DPH: 113,22 Kč
Cena s DPH: 137,00 Kč
Dostupnost:
do 3 dnů
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis Týdenní diář A5 ECO Lavender

Ekologické diáře ECO
Ekologické desky diáře jsou recyklovatelné, jejich materiál je biologicky odbouratelný a při jejich výrobě byly použity obnovitelné energie. Celý diář má certifikaci FSC™.
Při výrobě povrchu desek bylo až 55 % celulózy ze stromů nahrazeno biologicky rozložitelným odpadem a recyklovanými vlákny. Konkrétně byly použity zbytky kávy, levandule a kiwi, recyklovaná vlákna a celulóza z šetrně obhospodařovaných lesů. Povrchový materiál je vyráběn pomocí obnovitelné energie, přičemž vzniklé emise jsou plně kompenzovány.

Diář obsahuje: osobní údaje, plánovač dovolené (měsíční přehled), plánovací kalendář, telefonní předvolby, státní svátky České a Slovenské republiky, mezinárodní svátky, roční výhled, týdenní layout, adresář, mapa Evropy a České a Slovenské republiky

Formát diáře: 145 x 205 mm 

Rozsah diáře: 128 stran 

Kalendárium: týdenní 

Ekologické desky diáře jsou recyklovatelné, jejich materiál je biologicky odbouratelný a při jejich výrobě byly použity obnovitelné energie.Zákazníci s tímto produktem nakupují

  Vaše názory Týdenní diář A5 ECO Lavender

  Máte s tímto produktem Týdenní diář A5 ECO Lavender nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
  Buďte první, kdo přidá svůj názor.

  Zeptejte se nás

  Chcete si Týdenní diář A5 ECO Lavender koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

  Název zboží
  Vaše jméno
  Vaš E-Mail
  Dotaz
  Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátčtyři např. (58, 62, 43, apod.)