Box na sešity s klopou Rainbow A5

Box na sešity s klopou Rainbow A5

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 19.6.2021 1:00:00

Popis Box na sešity s klopou Rainbow A5

Laminované boxy na sešity jsou opatřeny vnitřními klopami, díky kterým dokumenty nevypadnou a pevné gumičky je udrží zavřené. Desky jsou k dispozici ve formátech A4 a A5, aby všechny sešity a školní dokumenty zůstaly pěkně rovné.

Příslušenství k Box na sešity s klopou Rainbow A5

s DPH (bez DPH)
Školní batoh OXY Style Mini rainbow - Batohy od 2. třídyŠkolní batoh OXY Style Mini rainbow1549,00 Kč (1280,17 Kč)

Školní batoh z řady OXY STYLE Mini na sebe jednoduše strhne pozornost. Batoh je ideální na první stupeň pro děti vysoké od 128 cm

Vaše názory Box na sešity s klopou Rainbow A5

Máte s tímto produktem Box na sešity s klopou Rainbow A5 nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Box na sešity s klopou Rainbow A5 koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)