Box na sešity s klopou A4 Rainbow

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Box na sešity s klopou A4 Rainbow

Popis Box na sešity s klopou A4 Rainbow

• Laminované boxy na sešity jsou opatřeny vnitřními klopami, díky kterým dokumenty nevypadnou a pevné gumičky je udrží zavřené.
  • Desky jsou k dispozici ve formátech A4 a A5, aby všechny sešity a školní dokumenty zůstaly pěkně rovné.

Příslušenství k Box na sešity s klopou A4 Rainbow

s DPH (bez DPH)
Školní batoh OXY Style Mini rainbow - Batohy od 2. třídyŠkolní batoh OXY Style Mini rainbow1549,00 Kč (1280,17 Kč)

Školní batoh z řady OXY STYLE Mini na sebe jednoduše strhne pozornost. Batoh je ideální na první stupeň pro děti vysoké od 128 cm

Vaše názory Box na sešity s klopou A4 Rainbow

Máte s tímto produktem Box na sešity s klopou A4 Rainbow nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Box na sešity s klopou A4 Rainbow koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetčtyři např. (58, 62, 43, apod.)