Box na sešity A4 Pastelky

Kód zboží: KPP5-75620

Popis Box na sešity A4 Pastelky

• Oblíbený box na sešity ve formátu A4.
  • Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek.
  • Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození.
  • Zavírání na gumičku.
  • Šířka hřbetu 3 cm.
  • Rozměry: 32 x 22,5 x 3 cm
  • Motiv pastelky

Příslušenství k Box na sešity A4 Pastelky

s DPH (bez DPH)
Školní box na sešity A4 Beauty - Formát A4Školní box na sešity A4 Beauty95,00 Kč (78,51 Kč)

Školní box na sešity formátu A4.
Box na sešity A5 Auto - Formát A5Box na sešity A5 Auto69,00 Kč (57,02 Kč)

Školní desky na sešity ve velikosti A5 s obrázkem auta - ve stejném motivu i desky na číslice! Nezbytná součást každého školáka - díky školním deskám budou všechny sešity a učebnice pohromadě a neponičené.
Box na sešity A4 Darling - Formát A4Box na sešity A4 Darling85,00 Kč (70,25 Kč)

Box na sešity, knihy a další školní pomůcky ve formátu A4. Boxy jsou laminované, lesklé s gumou.
Box na sešity A4 Cross s gumou - Formát A4Box na sešity A4 Cross s gumou95,00 Kč (78,51 Kč)

Box na sešity, knihy a další školní pomůcky ve formátu A4.
Školní box na sešity A4 Sova - Formát A4Školní box na sešity A4 Sova95,00 Kč (78,51 Kč)

Box na sešity formát A4.
Školní box na sešity A4 Skateboard girls - Formát A4Školní box na sešity A4 Skateboard girls80,00 Kč (66,12 Kč)

A4 box na sešity s gumou SKATEBOARD GIRLS.

Vaše názory Box na sešity A4 Pastelky

Máte s tímto produktem Box na sešity A4 Pastelky nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Box na sešity A4 Pastelky koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátšest např. (58, 62, 43, apod.)